Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kobierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kobierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Kobierzycach znajduje się szansa regenerowania filtrów DPF/FAP do samochodów Holden (HSV) z przyczyny obecności pracowni warsztatu z Kobierzyc. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Kobierzycami zlokalizować można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych Holden (HSV). Żeby unikać trudności przy prowadzeniu samochodu Holden (HSV), przydaje się okazjonalnie wyczyścić filtr DPF FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Kobierzyc. Słynnej firmie Holden (HSV) nie powiodłoby się generowanie potrzebnych do spełnienia górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Generowanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych spalin, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego FAP-a. Osobówki znanego koncernu Holden (HSV) mogą się pochwalić doskonałymi sposobami w kwestii zmniejszania poziomu emisji spalin. FAP-y składają się z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, przez co filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy warsztat z Kobierzyc. Kobierzyce należy do centrów, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Holden (HSV) stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Znajdź mechanika, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Kobierzycach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych katalizatorów zalecamy, żeby w Kobierzycach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kobierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kobierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kobierzycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kobierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kobierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kobierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kobierzycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kobierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kobierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kobierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobierzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kobierzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobierzyce Wincentego Witosa KBC01D 50.971298/16.931210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer