Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kobylnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kobylnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kobylnicy pojawiła się możliwość regeneracji katalizatorów do aut osobowych Holden (HSV) z racji obecności warsztatu z Kobylnicy. Znalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Kobylnicy celującego w pojazdach Holden (HSV) może być niełatwe, i jest długotrwałe. Kobylnica jest jednym z centrów, jakie napotykają problem związany, z zawartością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów DPF. Aby ustrzec się od kłopotów przy prowadzeniu samochodu Holden (HSV), trzeba okazjonalnie przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Kobylnicy. Duża część samochodów osobowych w Kobylnicy to auta z silnikiem CDI mające zainstalowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do czyszczenia. Uzyskanie maksymalnych pułapów poziomu emisji spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, domaga się działającego filtra cząstek stałych. Katalizatory zmontowane są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy warsztat w Kobylnicy. Standardową słabością, dotykającą diesle spod skrzydeł Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Tabela cennika regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Holden (HSV) dla Kobylnicy zamieściliśmy w dolnej części strony, istnieje możliwość by sprawdzić w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy FAP. Ze względu fakt, że Holden (HSV), zupełnie jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnej pracy sprawnych filtrów FAP polecamy w Kobylnicy zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kobylnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kobylnicy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kobylnicy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kobylnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kobylnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kobylnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kobylnicy 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Kobylnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kobylnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kobylnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobylnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kobylnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobylnica Transportowa V-SLPS1 54.447102/16.992411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer