Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kock znane jest z pracowni warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów DPF do pojazdów osobowych z logo Holden (HSV). Osobowe i ciężarowe diesle z logo Holden (HSV) znamionują się nadzwyczajnymi możliwościami w sferze obniżenia poziomu produkcji cząstek stałych. Znanej firmie Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytworzenie niezbędnych maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez instalacji katalizatorów. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, a mianowicie w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów urządzenia. By uchronić się od przykrości w eksploatacji samochodu Holden (HSV), przydaje się od czasu do czasu przepłukać filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Kocka. Nieraz powodem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki Holden (HSV), bywa inna usterka, czego przykładem może być: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z problemami z filtrami FAP. Kock jest jednym z centrów, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Kocka, czemu słynna firma Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Lista cennika odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Holden (HSV) dla Kocka wstawiliśmy na dole, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również płukanie FAP dla pojazdów Holden (HSV), wyszukać można na stronie, jak również u mechanika w Kocku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kocku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kocku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kocku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kocku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Kocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kocku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kocku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kock Zaklik Józefa Piłsudskiego KCK01A 51.641689/22.447269 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer