Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kołaczkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kołaczkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, choć część tę dotykają usterki, w czym może pomóc naprawa katalizatorów w laboratorium pod Kołaczkowem. Sporo aut w Kołaczkowie to pojazdy z silnikiem dCi posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który wymaga regeneracji. Główną wadą, z jaką zmagają się diesle ze stajni Holden (HSV), zwykle, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Kołaczkowo jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Kołaczkowa, czemu znany producent Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są słynne na całym świecie, lecz walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Diesle wytwórcy Holden (HSV) znamionują się wybitnymi sposobami w zakresie obniżenia emisji zanieczyszczeń. Stajni Holden (HSV) niemożliwe byłoby zachowanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w niezwykle ciężkich warunkach, to jest w wydechu, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników urządzenia. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF a także regeneracja FAP dla pojazdów marki Holden (HSV), znaleźć można w panelu po prawej, a także w laboratorium w Kołaczkowie. Wykaz cen płukania katalizatorów samochodowych dedykowanych do Holden (HSV) dla Kołaczkowa widnieje w części strony poniżej, powinno być można przeglądnąć tam, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kołaczkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kołaczkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kołaczkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kołaczkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kołaczkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kołaczkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kołaczkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Kołaczkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Kołaczkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kołaczkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kołaczkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kołaczkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kołaczkowo Wrzesińska KLK01A 52.215431/17.629789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer