Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kołaczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kołaczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kołaczycach istnieje szansa płukania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Kołaczyc. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Kołaczycami znaleźć można laboratoria, trudniące się regeneracją DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Zdobycie górnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Znalezienie właściwego mechanika samochodowego w Kołaczycach wyspecjalizowanego w pojazdach Holden (HSV) może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. Filtry cząstek stałych złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się i wymagają naprawy, polecamy pracownię w Kołaczycach. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane na terenie całego świata, mimo to walczą z trudnościami z filtrami FAP. Standardową słabością, z jaką męczą się osobówki znanego koncernu Holden (HSV), szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Osobówki spod znaku Holden (HSV) szczycą się pierwszorzędnymi technologiami w sferze spadku poziomu emisji gazów wydechowych. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne marki domaga się do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy w Kołaczycach wziąć pod skrzydła filtr i katalizator. Lista cennika mycia filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Holden (HSV) dla Kołaczyc umieściliśmy na dole, trzeba porównać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kołaczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kołaczycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kołaczycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kołaczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kołaczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kołaczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kołaczycach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Kołaczycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Kołaczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kołaczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer