Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Konopiska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Konopiskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, jednak moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Konopiskami. Prócz niespodzianek dla turystów w Konopiskach znaleźć można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF do pojazdów Holden (HSV). Żeby uchronić się od problemów z pracą pojazdu Holden (HSV), przydaje się co pewien czas przepłukać katalizator SCR, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Konopisk. Filtry cząstek stałych utworzone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, przez co katalizatory zaczopowują się i konieczna jest naprawa, polecamy zatem usługi z Konopisk. Zwykłą usterką, na jaką narażone są pojazdy z symbolem Holden (HSV), przede wszystkim, mające silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Konopiska jest jednym z centrów, jakie dotyka problem mający związek, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych. Filtry DPF chodzą w nieprzeciętnie trudnym środowisku, to jest za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane na terenie całego świata, ale stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Ponieważ Holden (HSV), tak jak inne samochody potrzebuje do poprawnego działania sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy, żeby w Konopiskach zadbać o filtr cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja FAP dla samochodów marki Holden (HSV), odnaleźć można na naszej stronie internetowej, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Konopiskach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Konopiskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Konopiskach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Konopiskach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Konopiskach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Konopiskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Konopiskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Konopiskach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Konopiskach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Konopiskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Konopiskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Konopiskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Konopiskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Konopiska Stawowa KOP01G 50.729698/19.010349 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer