Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Korsze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Korszach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, jednakże komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Korszami. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Holden (HSV) znamionują się znakomitymi rozwiązaniami w kwestii zredukowania ilości emitowanych cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramiki, a także osłony z metalu, przez co katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zalecamy warsztat w Korszach. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są słynne na terenie całej Polski, lecz walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odnalezienie specjalistycznego zakładu w Korszach celującego w samochodach Holden (HSV) może być nieproste, i jest długotrwałe. By unikać przykrości w eksploatacji auta Holden (HSV), przydaje się czasem przepalać katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Korsz. Korsze należy do miast, które napotykają kłopot związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Wiele samochodów osobowych w Korszach to pojazdy z silnikiem Di-D posiadające zamontowany DPF, który wymaga mycia. Zregenerowanie niezawodności składowych katalizatorów samochodowych w Korszach dla aut marki Holden (HSV) jest możliwe, albowiem regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Korsz. Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów warto nadmienić, by w Korszach zwrócić uwagę na FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Korszach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Korszach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Korszach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Korszach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Korszach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Korszach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Korszach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Korszach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Korszach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Korszach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korszach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Korszach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korsze Kolonia Wolność Wolności KZS01A 54.168171/21.143900 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer