Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Korzenna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Korzennej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Korzenna cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu trudniącego się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych znanego koncernu Holden (HSV). Katalizatory samochodowe złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem firmę pod Korzenną. Słynnej firmie Holden (HSV) nie udałoby się wytworzenie oczekiwanych wyników emisji zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Korzennej znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na całym świecie, jednak borykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Korzenna należy do ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu znany koncern Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Katalizatory SCR operują w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku możliwości urządzenia. Nierzadko sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych FAP, korporacji Holden (HSV), trafia się inne uszkodzenie, np. Niesprawna pompa Common Rail. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też płukanie DPF FAP dla pojazdów Holden (HSV), odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak też u mechanika w Korzennej. Odzyskanie efektywności właściwości katalizatorów samochodowych w Korzennej dla aut Holden (HSV) jest łatwe, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Korzennej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Korzennej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Korzennej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Korzennej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Korzennej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Korzennej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Korzennej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Korzennej 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Korzennej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Korzennej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Korzennej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korzennej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Korzennej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korzenna Korzenna 329 KNN01A 49.683590/20.841320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer