Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Korzyścienko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Korzyścienku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Korzyścienko cieszy się sławą z powodu laboratorium zajmującego się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych ze stajni Holden (HSV). Firmie Holden (HSV) nie udałoby się zachowanie niezbędnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów DPF. Oprócz atrakcji dla turystów w Korzyścienku odnaleźć można pracownie, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych Holden (HSV). Samochody z symbolem Holden (HSV) chlubią się wyjątkowymi technologiami w zagadnieniu redukowania poziomu emisji gazów wydechowych. Zwykłą niedoskonałością, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle marki Holden (HSV), przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Ażeby unikać trudności z eksploatacją pojazdu Holden (HSV), przydaje się czasem czyścić FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Korzyścienka. Nagminnie przyczyną przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Holden (HSV), bywa inny defekt, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Dobór profesjonalnego mechanika w Korzyścienku wyprofilowanego w autach Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Zregenerowanie kondycji składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Korzyścienku dla pojazdów Holden (HSV) jest możliwe, dlatego, że technologia regeneracji wodnej przybyła do Korzyścienka. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Holden (HSV) dla Korzyścienka zamieściliśmy w części strony poniżej, powinno być można znaleźć w tamtym cenniku, koszt za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Korzyścienku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Korzyścienku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Korzyścienku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Korzyścienku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Korzyścienku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Korzyścienku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Korzyścienku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Korzyścienku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Korzyścienku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Korzyścienku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korzyścienku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Korzyścienku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korzyścienko Grzybowska POP-KOL6 54.161098/15.522990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer