Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kosina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kosinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem diesla, choć element ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Kosiną. Holden (HSV) to auta, jakie są znane na terenie całej Polski, ale zmagają się z kwestią z filtrami DPF. Sporo pojazdów osobowych w Kosinie to auta z silnikiem na ropę posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do oczyszczania. Z reguły podłożem uszkodzenia katalizatora samochodowego, znanego koncernu Holden (HSV), staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV) cechują się nadzwyczajnymi układami w zagadnieniu zmniejszania produkcji gazów spalinowych. Klasyczną usterką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Holden (HSV), zwykle, posiadające silnik diesla, jest zabrudzony katalizator SCR. Dobranie profesjonalnego zakładu w Kosinie wyprofilowanego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, oraz jest czasochłonne. Kosina jest jednym z miast, które mają problem w związku, z dużą zawartością procentową cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Holden (HSV) próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów FAP. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też regeneracja katalizatorów SCR dla aut Holden (HSV), można odszukać w panelu bocznym, jak też w pracowni w Kosinie. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Kosinie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kosinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kosinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kosinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kosinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kosinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kosinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kosinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kosinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Kosinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kosinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kosinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kosinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kosina Kosina 404 KSA01C 50.075661/22.324459 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer