Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kotlin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kotlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, lecz część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kotlinem. Kotlin należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu marka Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Na ogół sprawcą zapchanego filtra DPF, znanej firmy Holden (HSV), trafia się inny problem, dla przykładu: uszkodzony układ zasilania silnika. Filtry cząstek stałych utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem współpracę z Kotlinem. Mnóstwo samochodów osobowych w Kotlinie to auta użytkowe posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez regeneracji. Prócz niespodzianek turystycznych pod Kotlinem odszukać można pracownie, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Zwykłą słabością, która dotyka pojazdy znanego koncernu Holden (HSV), zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator. Osiągnięcie górnych limitów produkcji spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie FAP-a. Ponieważ Holden (HSV), niczym inne samochody wymaga do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Kotlinie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Odnowienie wydajności właściwości katalizatorów samochodowych w Kotlinie dla aut marki Holden (HSV) jest łatwe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Kotlina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kotlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kotlinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kotlinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kotlinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kotlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kotlinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kotlinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kotlinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Kotlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kotlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kotlinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kotlinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kotlin Poznańska KTL01A 51.923988/17.637140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer