Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Koziegłówki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Koziegłówkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standard w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, lecz element ten psuje się, ale może w tym pomóc naprawa katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Koziegłówkami. Samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) szczycą się nieprzeciętnymi narzędziami w dziedzinie obniżenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Mnóstwo pojazdów w Koziegłówkach to pojazdy z turbosprężarką mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga regenerowania. Nierzadko bolączką, z jaką męczą się diesle znanej firmy Holden (HSV), głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Na ogół sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Holden (HSV), staje się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzenie sterownika silnika. Katalizatory składają się ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem usługi z Koziegłowek. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Koziegłówkach odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją DPF do aut osobowych Holden (HSV). Zdobycie górnych limitów produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego katalizatora samochodowego. Odzyskiwanie efektywności składowych filtrów cząstek stałych w Koziegłówkach dla samochodów producenta Holden (HSV) jest osiągalne, gdyż regeneracja hydrochemiczna przybyła do Koziegłowek. Dlatego że Holden (HSV), równorzędnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania działających filtrów DPF/FAP warto nadmienić, by w Koziegłówkach wziąć pod skrzydła filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Koziegłówkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Koziegłówkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Koziegłówkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Koziegłówkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Koziegłówkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Koziegłówkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Koziegłówkach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Koziegłówkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Koziegłówkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Koziegłówkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer