Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Krasnobród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Krasnobrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Krasnobród odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się naprawą filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Holden (HSV). Krasnobród należy do ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Krasnobrodu, czemu firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów FAP. Znalezienie właściwego mechanika samochodowego w Krasnobrodzie celującego w autach Holden (HSV) może być nieproste, jak również jest pracochłonne. Nierzadko wadą, z którą zmagają się pojazdy marki Holden (HSV), zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr DPF. Żeby zabezpieczyć się od przykrości z pracą pojazdu Holden (HSV), potrzeba co jakiś czas przepłukać DPF, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Krasnobrodu. Holden (HSV) to osobówki, które są uznane na całym świecie, ale zmagają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe wyprodukowanie koniecznych limitów poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) cechują się wzorcowymi sposobami w dziedzinie obniżania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Gdyż Holden (HSV), tak jak inne auta potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF zalecamy, żeby w Krasnobrodzie zadbać o filtr FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR oraz płukanie katalizatorów dla aut producenta Holden (HSV), wyszukać można na naszej stronie internetowej, oraz w laboratorium w Krasnobrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Krasnobrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Krasnobrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Krasnobrodzie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Krasnobrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krasnobrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krasnobrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Krasnobrodzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krasnobrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Krasnobrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Krasnobrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer