Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Krobia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Krobią

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krobia chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Holden (HSV). Odzyskanie wartości ilości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, wymaga sprawnie pracującego katalizatora SCR. FAP-y trudnią się pracą w nadzwyczaj trudnych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Odszukanie profesjonalnego warsztatu w Krobią specjalizującego się w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest pracochłonne. Duża część samochodów w Krobią to samochody z silnikiem TDI mające zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje odnawiania elementów. Krobia należy do centrów, które biją na alarm mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Holden (HSV) próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV) wyróżniają się dobrymi patentami w dziedzinie redukcji ilości emitowanych gazów wydechowych. Słynnej marce Holden (HSV) nie powiodłoby się zdobycie wymaganych maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zlokalizuj warsztat, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Krobią, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Tabela z cennikiem regeneracji katalizatorów marki Holden (HSV) dla Krobi znajduje się pod zdjęciem, należy znaleźć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Krobią

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Krobią 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Krobią 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Krobią 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krobią 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krobią 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Krobią 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Krobią 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Krobią 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Krobią

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krobią z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Krobią wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krobia Poniecka KBA992 51.772919/16.974899 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer