Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Krośnice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Krośnicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krośnice wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych znanej marki Holden (HSV). Krośnice jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Krośnic, czemu producent Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. By zabezpieczyć się od utrudnień w eksploatacji auta Holden (HSV), trzeba co jakiś czas przepłukać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Krośnic. Najczęściej w przypadku sprawcą zapchanego FAP-a, z symbolem Holden (HSV), jest inne niedociągnięcie, jeden z nich to: nieszczelny układ wtryskowy. Sporo pojazdów osobowych w Krośnicach to pojazdy z silnikiem TDCI mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, polecamy współpracę z Krośnicami. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które są uznane w całej Europie i nie tylko, ale borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Prócz atrakcji turystycznych pod Krośnicami znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych Holden (HSV). Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów SCR jak również regeneracja FAP dla aut producenta Holden (HSV), odnaleźć można w panelu bocznym, jak również w laboratorium w Krośnicach. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Krośnicach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Krośnicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Krośnicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Krośnicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Krośnicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krośnicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krośnicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Krośnicach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Krośnicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krośnicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Krośnicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krośnicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Krośnicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krośnice Szkolna KNC01A 51.475670/17.359320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer