Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kruszwica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kruszwicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kruszwicy istnieje sposobność odnawiania filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki działalności warsztatu samochodowego z Kruszwicy. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie udało się wytworzenie niezbędnych maksymalnych pułapów emisji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Kruszwica jest jednym z miast, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu znany producent Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zwykle powodem zdławionego FAP-a, firmy Holden (HSV), jest inny defekt, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu zasilania. Prócz rozrywek turystycznych pod Kruszwicą zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów Holden (HSV). DPF-y utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat z Kruszwicy. Aby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w eksploatacji samochodu Holden (HSV), trzeba okresowo przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Kruszwicy. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV) cechują się wzorcowymi narzędziami w kwestii ograniczania ilości produkowanych spalin. Dobierz swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Kruszwicy, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Zrewaloryzowanie sprawności elementów katalizatorów w Kruszwicy dla samochodów producenta Holden (HSV) jest dostępne, gdyż technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Kruszwicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kruszwicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kruszwicy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kruszwicy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kruszwicy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kruszwicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kruszwicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kruszwicy 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Kruszwicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kruszwicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kruszwicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kruszwicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kruszwicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kruszwica Folwark-Gopło Zamkowa KRU830 52.673309/18.323860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer