Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Krynki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Krynkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krynkach pojawiła się szansa odnawiania elementów filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z przyczyny funkcjonowania warsztatu samochodowego z Krynek. Katalizatory stworzone są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, przez co filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem usługi z Krynek. Nieraz podłożem uszkodzenia filtra DPF, firmy Holden (HSV), zdarza się inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na całym świecie, jednakże walczą z utrudnieniami z filtrami FAP. Słynnej marce Holden (HSV) nie powiodłoby się utrzymanie potrzebnych do spełnienia górnych osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów FAP. Mnóstwo pojazdów w Krynkach to auta z silnikiem dCi posiadający zainstalowany FAP, który wymaga oczyszczania. Pojazdy spod skrzydeł Holden (HSV) znamionują się wyjątkowymi patentami w sferze zredukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Nierzadko wadą, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV), zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Holden (HSV), można znaleźć po prawej stronie, oraz w warsztacie w Krynkach. Odnowienie efektywności części filtrów cząstek stałych w Krynkach dla pojazdów marki Holden (HSV) jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna przybyła do Krynek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Krynkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Krynkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Krynkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Krynkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krynkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krynkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Krynkach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Krynkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krynkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Krynkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer