Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Krzelów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Krzelowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krzelowie pojawiła się sposobność naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Holden (HSV) z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu z Krzelowowi. Katalizatory samochodowe działają w bardzo brudnych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku możliwości części. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Krzelowie wyprofilowanego w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Zwykłą usterką, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV), zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator. Generowanie wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, wymaga sprawnie pracującego filtra DPF. Nagminnie powodem usterki filtra cząstek stałych FAP, z logo Holden (HSV), staje się inna wada, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania. Producentowi Holden (HSV) nie udało się uzyskanie żądanych przez normy wyników poziomu produkcji spalin, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz atrakcji turystycznych pod Krzelowem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Ze względu fakt, że Holden (HSV), niczym inne pojazdy domaga się do nienagannego działania działających filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Krzelowie wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Zrewaloryzowanie wydajności części filtrów DPF w Krzelowie dla marki Holden (HSV) jest osiągalne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Krzelowowi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Krzelowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Krzelowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Krzelowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Krzelowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krzelowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krzelowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Krzelowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Krzelowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Krzelowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Krzelowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzelowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Krzelowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzelów Krzelów 57 POP-WNS1 51.437160/16.508789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer