Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Krzeszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Krzeszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krzeszycach pojawiła się sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki obecności laboratorium z Krzeszyc. Oprócz niespodzianek turystycznych w Krzeszycach zlokalizować można laboratoria, parające się regeneracją DPF FAP do aut Holden (HSV). Zazwyczaj powodem usterki FAP-a, wytwórcy Holden (HSV), bywa inny mankament, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Cały szereg aut w Krzeszycach to auta z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany FAP, który wymaga naprawy. Słynnej marce Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytwarzanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Krzeszyce jest jednym z miast, jakie mają problem związany, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Holden (HSV) usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów FAP. Pojazdy wytwórcy Holden (HSV) chlubią się wybitnymi sposobami w kwestii zmniejszenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Odzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych spalin, identycznych z normą EURO 4, wymaga działającego sprawnie katalizatora SCR. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych albo regeneracja DPF FAP dla marki Holden (HSV), znaleźć można na stronie, albo w warsztacie samochodowym w Krzeszycach. Zregenerowanie możliwości części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Krzeszycach dla pojazdów marki Holden (HSV) jest łatwe, bowiem regeneracja wodna przybyła do Krzeszyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Krzeszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Krzeszycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Krzeszycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Krzeszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krzeszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krzeszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Krzeszycach 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Krzeszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krzeszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Krzeszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzeszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Krzeszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzeszyce Gorzowska KES01A 52.583839/15.007030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer