Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Krzykosy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Krzykosach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krzykosach istnieje sposobność odnawiania filtrów DPF do samochodów Holden (HSV) z przyczyny działalności mechanika z Krzykosów. Częstą niedoskonałością, z jaką biedzą się auta z logo Holden (HSV), zwykle, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Wyszukanie fachowego zakładu mechaniki w Krzykosach specjalizującego się w autach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest czasochłonne. Często sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Holden (HSV), bywa inny defekt, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednakże stykają się z trudnościami z katalizatorami. Odzyskanie górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy EURO, potrzebuje działającego filtra DPF. Cały szereg samochodów w Krzykosach to samochody z silnikiem TDCI mające zainstalowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez naprawy. Marce Holden (HSV) nie powiodłoby się utrzymanie koniecznych limitów zawartości emitowanych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów oraz regeneracja DPF FAP dla aut Holden (HSV), zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Krzykosach. Cennik oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Holden (HSV) dla Krzykosów zamieściliśmy w części strony poniżej, powinno być można porównać na tej liście, jaka jest cena za usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Krzykosach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Krzykosach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Krzykosach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Krzykosach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Krzykosach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Krzykosach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Krzykosach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Krzykosach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Krzykosach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Krzykosach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzykosach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Krzykosach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzykosy Główna KZK01N 52.110409/17.374100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer