Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kuźnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kuźnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kuźnica cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się regenerowaniem katalizatorów samochodowych do samochodów spod skrzydeł Holden (HSV). Aby uniknąć kłopotów podczas prowadzenia auta Holden (HSV), należy okresowo czyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Kuźnicy. Nierzadko podłożem usterki DPF-a, wytwórcy Holden (HSV), trafia się inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania. Odszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Kuźnicy celującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być skomplikowane, oraz jest mozolne. Kuźnica należy do miast, jakie biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Klasyczną bolączką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle firmy Holden (HSV), w szczególności, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator. Auta z symbolem Holden (HSV) wyróżniają się wyjątkowymi technologiami w sprawie ograniczenia zawartości emitowanych spalin. Uzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 6, wymaga działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Odzyskanie możliwości części filtrów DPF w Kuźnicy dla aut producenta Holden (HSV) jest osiągalne, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Kuźnicy. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF jak też regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Holden (HSV), odnaleźć można na stronie, jak też w warsztatowym laboratorium w Kuźnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kuźnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kuźnicy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kuźnicy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kuźnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kuźnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kuźnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kuźnicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kuźnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kuźnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kuźnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kuźnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kuźnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kuźnica Graniczna KUN01A 53.517700/23.653070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer