Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Łącko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Łącku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łącko cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych ze stajni Holden (HSV). Łącko jest jednym z centrów, jakie mają problem mający związek, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Holden (HSV) próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV) odznaczają się znakomitymi metodami w dziedzinie zredukowania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie udałoby się uzyskanie niezbędnych maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, które są uznane w całym kraju, jednak borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych. Katalizatory złożone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem warsztat z Łącka. Bardzo często przyczyną zapchanego katalizatora, spod skrzydeł Holden (HSV), zdarza się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Cały szereg aut w Łącku to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające wbudowany katalizator, który potrzebuje naprawy. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP a także płukanie katalizatorów dla samochodów producenta Holden (HSV), zlokalizować można na naszej stronie internetowej, a także w warsztacie w Łącku. Zlokalizuj swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Łącku, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Łącku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Łącku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Łącku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Łącku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łącku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łącku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Łącku 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Łącku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Łącku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Łącku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łącku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Łącku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łącko Rynek LCK01G 49.557732/20.434429 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer