Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Łagów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Łagowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Łagowie znajduje się szansa odnawiania filtrów DPF/FAP do pojazdów Holden (HSV) dzięki bytności laboratorium z Łagowa. Prócz rozrywek turystycznych w Łagowie odnaleźć można pracownie, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych Holden (HSV). Łagów jest jednym z miast, które spotyka problem powiązany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Holden (HSV) usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z katalizatorów. Znalezienie właściwego mechanika w Łagowie wyprofilowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, i jest długotrwałe. Najczęściej w przypadku sprawcą zatkanego katalizatora SCR, marki Holden (HSV), jest inne niedociągnięcie, na przykład: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Stajni Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytworzenie koniecznych do spełnienia górnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Standardową niedoskonałością, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV), szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Filtry FAP składają się z ceramiki, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem pracownię w Łagowie. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też płukanie DPF dla marki Holden (HSV), wyszukać można na stronie, jak też u mechanika w Łagowie. Odnajdź swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Łagowie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Łagowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Łagowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Łagowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Łagowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łagowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łagowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Łagowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Łagowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Łagowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Łagowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łagowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Łagowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łagów Jeleniogórska ZOG03A 51.155418/15.030330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer