Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Łany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Łanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, jednakowoż urządzenie to psuje się, z czym pomóc może mycie filtrów FAP w pracowni pod Łanami. Osobówki wytwórcy Holden (HSV) mogą się poszczycić bardzo dobrymi narzędziami w sprawie redukcji ilości produkowanych zanieczyszczeń. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem warsztat w Łanach. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego kraju, lecz borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Mnóstwo pojazdów w Łanach to pojazdy użytkowe posiadające wbudowany FAP, który dopomina się oczyszczania. Zdobycie wartości poziomu produkcji gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Nierzadko słabością, z jaką męczą się pojazdy z logo Holden (HSV), w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zaczopowany filtr DPF. Dobór kompetentnego mechanika w Łanach celującego w samochodach Holden (HSV) może być nieproste, a także jest żmudne. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który pomoże z Holden (HSV) w Łanach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Lista cennika mycia katalizatorów samochodowych dla Holden (HSV) dla Łanów zamieszczono niżej, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Łanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Łanach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Łanach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Łanach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Łanach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łanach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Łanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Łanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Łanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łany 1518L MRS01E 51.377861/22.246130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer