Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Ławki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Ławkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, jednak element ten dotykają usterki, w czym poradzić może płukanie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ławkami. By zabezpieczyć się od komplikacji podczas prowadzenia auta Holden (HSV), potrzeba czasem przepalać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Ławek. Sporo samochodów osobowych w Ławkach to samochody z silnikiem D-4D mające zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje oczyszczania. Zachowanie pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Samochody marki Holden (HSV) charakteryzują się świetnymi rozwiązaniami w sprawie obniżania ilości produkowanych gazów wydechowych. Ławki jest jednym z ośrodków, które biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu producent Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry DPF działają w wyjątkowo brudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Oprócz atrakcji turystycznych pod Ławkami znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV). Lista cen regeneracji filtrów DPF/FAP od Holden (HSV) dla Ławek wstawiono poniżej, można porównać w tamtej tabeli, koszt za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP czy płukanie katalizatorów dla samochodów marki Holden (HSV), można znaleźć na naszej stronie internetowej, czy w pracowni warsztatu w Ławkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Ławkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Ławkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Ławkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Ławkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Ławkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Ławkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Ławkach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Ławkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Ławkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Ławkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ławkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Ławkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ławki Sportowa KLW01A 51.215961/19.313580 Wyszukaj
Ławki Grzybowa KZO01C 51.210289/19.315760 Wyszukaj
Ławki Sportowa POP-KLW1 51.210499/19.314730 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer