Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Leśnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Leśnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Leśnicy jest możliwość regeneracji filtrów DPF do aut Holden (HSV) z przyczyny pracy warsztatowego laboratorium z Leśnicy. Zachowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Prócz niespodzianek dla turystów w Leśnicy znaleźć można pracownie, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). By unikać komplikacji z eksploatacją samochodu Holden (HSV), trzeba od czasu do czasu przepłukać katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Leśnicy. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV) cechują się wybitnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu zmniejszania emisji gazów spalinowych. Nieraz źródłem uszkodzenia DPF-a, marki Holden (HSV), staje się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzony układ doładowania. Filtry FAP trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkim środowisku pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co jest powodem, że następuje utrata możliwości urządzenia. Leśnica jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Leśnicy, czemu firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP czy regeneracja katalizatorów SCR dla aut marki Holden (HSV), można odszukać na stronie, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Leśnicy. Gdyż Holden (HSV), równorzędnie jak inne marki potrzebuje do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Leśnicy zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Leśnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Leśnicy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Leśnicy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Leśnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Leśnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Leśnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Leśnicy 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Leśnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Leśnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Leśnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Leśnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Leśnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leśnica Księża Wieś Zdzieszowicka LSC01N 50.429100/18.182360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer