Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lesznowola

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lesznowoli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lesznowola cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem katalizatorów samochodowych do samochodów spod skrzydeł Holden (HSV). DPF-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem pracownię w Lesznowoli. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV) charakteryzują się wybitnymi aparaturami w kwestii redukcji poziomu emisji gazów spalinowych. Zazwyczaj usterką, z jaką męczą się diesle marki Holden (HSV), zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Odzyskanie wartości poziomu emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, wymaga działającego katalizatora samochodowego. Holden (HSV) to samochody, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, jednak stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Wyszukanie kompetentnego zakładu w Lesznowoli specjalizującego się w samochodach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest pracochłonne. Żeby zabezpieczyć się od utrudnień podczas prowadzenia pojazdu Holden (HSV), wypada okresami przeczyścić filtr DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Lesznowoli. Zlokalizuj mechanika, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Lesznowoli, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Odzyskanie możliwości części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Lesznowoli dla pojazdów marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, ponieważ nowa metoda regeneracji zawędrowała do Lesznowoli.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lesznowoli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lesznowoli 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lesznowoli 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lesznowoli 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lesznowoli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lesznowoli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lesznowoli 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Lesznowoli 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lesznowoli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lesznowoli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lesznowoli z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Lesznowoli wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lesznowola Okrężna LWN01N 52.085751/20.948610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer