Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Libertów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Libertowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, ale moduł ten zużywa się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w pracowni pod Libertowem. Libertów jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Holden (HSV) usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. Mnóstwo aut w Libertowie to pojazdy z silnikiem D-4D wyposażone w filtr DPF, który dopomina się regenerowania. Nierzadko przyczyną uszkodzenia katalizatora samochodowego, z symbolem Holden (HSV), staje się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Aby unikać kłopotów z użytkowaniem diesla Holden (HSV), przydaje się czasem przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Libertowa. Filtry DPF FAP wykonują pracę w niezwykle obciążonych warunkach pracy , a więc za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Holden (HSV) to diesle, które są popularne w całym kraju, lecz stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Korporacji Holden (HSV) niemożliwe byłoby wyprodukowanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wartości poziomu produkcji cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych. Odzyskanie wydajności właściwości katalizatorów samochodowych w Libertowie dla aut producenta Holden (HSV) jest dostępne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Libertowa. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów FAP z Holden (HSV) dla Libertowa umieszczono w części strony poniżej, powinno być można zweryfikować w tamtym cenniku, ceny za usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Libertowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Libertowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Libertowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Libertowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Libertowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Libertowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Libertowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Libertowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Libertowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Libertowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Libertowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Libertowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Libertów Góra Libertowska KRA013 49.981209/19.910749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer