Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lipno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lipnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lipnie znajduje się sposobność odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Holden (HSV) z racji funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Lipna. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Lipnem odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Holden (HSV). Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Holden (HSV) znamionują się nieprzeciętnymi rozwiązaniami w kwestii zmniejszania produkcji gazów spalinowych. Nierzadko usterką, z którą męczą się pojazdy z logo Holden (HSV), szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Często powodem przytkanego katalizatora samochodowego, marki Holden (HSV), trafia się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Ażeby uniknąć problemów z eksploatacją diesla Holden (HSV), należy co pewien czas przepłukać katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Lipna. DPF-y złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu FAP-y zapychają się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem współpracę z Lipnem. Lipno należy do centrów, które biją na alarm mający związek, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Lipna, czemu koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Namierz swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Holden (HSV) w Lipnie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy, żeby w Lipnie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lipnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lipnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lipnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lipnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lipnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lipnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lipnie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Lipnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Lipnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lipnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Lipnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipno Szarzewo Skępska LIP02ML 52.849499/19.198420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer