Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lisia Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lisiej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, jednakże komponent ten psuje się, co rozwiązać może regeneracja filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Lisią Górą. Katalizatory operują w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, a dokładnie w wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Dobór wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Lisiej Górze wyspecjalizowanego w autach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z eksploatacją diesla Holden (HSV), wypada co jakiś czas przepłukać DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Lisiej Góry. Najczęściej sprawcą usterki filtra cząstek stałych FAP, firmy Holden (HSV), staje się inne uszkodzenie, np. Zepsuty wtryskiwacz. Holden (HSV) to osobówki, które cieszą się renomą w całym kraju, jednakże borykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Lisia Góra jest jednym z centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Mnóstwo aut w Lisiej Górze to auta z silnikiem i-CTDi mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Gdyż Holden (HSV), podobnie jak inne maszyny domaga się do nienagannego działania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP warto nadmienić, by w Lisiej Górze zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP. Zregenerowanie efektywności części wchodzących w skład filtrów FAP w Lisiej Górze dla aut producenta Holden (HSV) jest dostępne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Lisiej Góry.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lisiej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lisiej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lisiej Górze 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lisiej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lisiej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lisiej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lisiej Górze 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Lisiej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lisiej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lisiej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lisiej Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Lisiej Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lisia Góra Henryka Sucharskiego LGA01G 50.087509/21.024740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer