Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Łosice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Łosicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że urządzenie to zużywa się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Łosicami. Nagminnie źródłem przytkanego katalizatora, znanej firmy Holden (HSV), zdarza się inny defekt, czego dobrym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Katalizatory SCR operują w nadzwyczaj trudnych warunkach, a konkretnie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu w Łosicach specjalizującego się w autach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Katalizatory SCR złożone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, polecamy współpracę z Łosicami. Łosice jest jednym z miast, które spotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Holden (HSV) usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Wiele pojazdów osobowych w Łosicach to samochody z silnikiem MultiJet posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Łosicach odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Odzyskanie skuteczności części filtrów cząstek stałych FAP w Łosicach dla samochodów marki Holden (HSV) jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Łosic. Znajdź swojego mechanika, który zajmuje się Holden (HSV) w Łosicach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Łosicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Łosicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Łosicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Łosicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łosicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łosicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Łosicach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Łosicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łosicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Łosicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łosicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Łosicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łosice Marszałka Józefa Piłsudskiego LOS01N 52.212952/22.711491 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer