Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Łososina Dolna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Łososinie Dolnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łososina Dolna chlubi się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych marki Holden (HSV). Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, niemniej jednak walczą z bolączkami z filtrami DPF. Filtry DPF składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że DPF-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy usługi z Łososiny Dolnej. Osobówki wytwórcy Holden (HSV) wyróżniają się wyjątkowymi układami w sprawie obniżenia emisji cząstek stałych. Standardowo podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Holden (HSV), bywa inne uszkodzenie, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Łososina Dolna należy do ośrodków, jakie napotykają problem w związku, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu firma Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem katalizatorów. Aby uchronić się od kłopotów z pracą pojazdu Holden (HSV), należy okresami przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Łososiny Dolnej. Słynnej firmie Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytworzenie potrzebnych maksymalnych wartości poziomu emisji cząstek stałych, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odtworzenie możliwości właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Łososinie Dolnej dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Łososiny Dolnej. Lista cenowa odnawiania elementów katalizatorów dedykowanych do Holden (HSV) dla Łososiny Dolnej zamieściliśmy poniżej tego tekstu, powinno być można znaleźć w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Łososinie Dolnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Łososinie Dolnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Łososinie Dolnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łososinie Dolnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Łososinie Dolnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łososina Dolna Łososina Dolna 377 LDL01A 49.742512/20.624460 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer