Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lubań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lubaniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubań słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się naprawianiem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych firmy Holden (HSV). Samochody ze stajni Holden (HSV) odznaczają się doskonałymi technologiami w dziedzinie zmniejszenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Lubaniem odszukać można pracownie, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Na ogół podłożem usterki filtra cząstek stałych, spod znaku Holden (HSV), jest inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzony zawór EGR. Ażeby uchronić się od przykrości z pracą diesla Holden (HSV), przydaje się niekiedy przedmuchać filtr DPF, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Lubania. Słynnej firmie Holden (HSV) nie powiodłoby się wyprodukowanie spodziewanych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Uzyskanie osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy EURO 4, wymaga sprawnego filtra cząstek stałych. Częstą niedoskonałością, z jaką męczą się osobówki ze stajni Holden (HSV), przede wszystkim, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Dobierz mechanika, który pomoże z Holden (HSV) w Lubaniu, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Ulepszenie skuteczności składowych katalizatorów w Lubaniu dla samochodów producenta Holden (HSV) jest możliwe, bowiem nowa metoda regeneracji przybyła do Lubania.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lubaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lubaniu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lubaniu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lubaniu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lubaniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lubaniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lubaniu 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Lubaniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lubaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lubaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubaniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Lubaniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubań Zgorzelecka LUA01ML 51.124001/15.286980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer