Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lubicz Górny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lubiczu Górnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, aczkolwiek urządzenie to psuje się, czemu podołać może regeneracja katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Lubiczem Górnym. Ażeby uniknąć przykrości w eksploatacji auta Holden (HSV), należy od czasu do czasu wyczyścić filtr DPF FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Lubicza Górnego. Często wadą, jaka dotyka samochody z symbolem Holden (HSV), głównie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Z reguły źródłem zatkanego FAP-a, marki Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Słynnej marce Holden (HSV) nie udałoby się wytworzenie potrzebnych maksymalnych wartości emisji gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Holden (HSV) to samochody, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, ale biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem pracownię w Lubiczu Górnym. Zachowanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą EURO 5, domaga się sprawnego FAP-a. Tabela cennika mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Holden (HSV) dla Lubicza Górnego można znaleźć poniżej tego tekstu, można porównać na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy niezepsutych filtrów DPF warto nadmienić, by w Lubiczu Górnym zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lubiczu Górnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Lubiczu Górnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lubiczu Górnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubiczu Górnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Lubiczu Górnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubicz Górny Dworcowa LCZ02N 53.031689/18.758640 Wyszukaj
Lubicz Górny Bankowa LCZ01N 53.025501/18.770189 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer