Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lubniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lubniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubniewicach istnieje opcja odnawiania elementów katalizatorów samochodowych do aut osobowych Holden (HSV) z racji pracy laboratorium z Lubniewic. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV) charakteryzują się nadzwyczajnymi technologiami w sferze ograniczania poziomu emisji zanieczyszczeń. Wiele pojazdów osobowych w Lubniewicach to auta z silnikiem TDCI mające zainstalowany DPF, który musi się oddawać do regenerowania. Holden (HSV) to pojazdy, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, lecz borykają się z problemami z katalizatorami. Filtry DPF FAP złożone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat w Lubniewicach. Dobranie właściwego warsztatu mechaniki w Lubniewicach przodującego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe zdobycie potrzebnych do spełnienia górnych limitów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Często usterką, z którą biedzą się samochody znanej marki Holden (HSV), zwłaszcza, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Lista cen oczyszczania katalizatorów samochodowych od Holden (HSV) dla Lubniewic widnieje w dolnej części strony, da się przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Odnajdź swój warsztat, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Lubniewicach, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lubniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lubniewicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lubniewicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lubniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lubniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lubniewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lubniewicach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Lubniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lubniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lubniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer