Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Lubrza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Lubrzy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubrza słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów z symbolem Holden (HSV). Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Lubrzy. Często usterką, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), szczególnie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Lubrza należy do ośrodków, jakie biją na alarm związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Lubrzy, czemu znana marka Holden (HSV) próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskanie górnych osiągów produkcji gazów wydechowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Najczęściej powodem przytkanego DPF-a, firmy Holden (HSV), jest inna usterka, na przykład: niewłaściwa praca sterownika silnika. Holden (HSV) to samochody, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, lecz stykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Sporo pojazdów w Lubrzy to auta z silnikiem CDTi posiadające wbudowany DPF, który nie może obejść się bez czyszczenia. Dlatego że Holden (HSV), niczym inne samochody koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP polecamy w Lubrzy zadbać o katalizator samochodowy. Cennik usług odnawiania elementów filtrów DPF dla Holden (HSV) dla Lubrzy umieściliśmy na dole, trzeba przeglądnąć w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Lubrzy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Lubrzy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Lubrzy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Lubrzy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Lubrzy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Lubrzy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Lubrzy 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Lubrzy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Lubrzy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Lubrzy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubrzy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Lubrzy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubrza Osiedle Szkolne Świebodzińska LRZ01A 52.307110/15.440700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer