Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Łysomice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Łysomicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Łysomice cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów do aut spod znaku Holden (HSV). Częstą bolączką, dotykającą samochody spod znaku Holden (HSV), w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Prócz atrakcji dla turystów w Łysomicach znaleźć można laboratoria, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów Holden (HSV). Osobówki spod skrzydeł Holden (HSV) odznaczają się pierwszorzędnymi mechanizmami pracy w sprawie ograniczania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. DPF-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym pracownię w Łysomicach. Odnalezienie kompetentnego zakładu mechaniki w Łysomicach przodującego w samochodach osobowych Holden (HSV) może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całym kraju, niemniej jednak walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF FAP pracują w bardzo ciężkim środowisku pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Cennik czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Holden (HSV) dla Łysomic ulokowano poniżej tego tekstu, powinno być można znaleźć w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Łysomicach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Łysomicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Łysomicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Łysomicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Łysomicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łysomicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łysomicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Łysomicach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Łysomicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łysomicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Łysomicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łysomicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Łysomicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łysomice Sadowa LSM341 53.086380/18.618851 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer