Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Łyszkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Łyszkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łyszkowicach istnieje sposobność regenerowania katalizatorów do aut osobowych Holden (HSV) z przyczyny bytności mechanika z Łyszkowic. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, przez co FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat z Łyszkowic. Holden (HSV) to pojazdy, które są popularne na terenie całego kraju, lecz walczą z trudnościami z katalizatorami. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe wyprodukowanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez montażu katalizatorów. Ażeby uniknąć trudności z pracą diesla Holden (HSV), potrzeba okresowo wyczyścić filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Łyszkowic. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Holden (HSV) odznaczają się kapitalnymi mechanizmami w dziedzinie obniżenia zawartości produkowanych spalin. Nierzadko źródłem zdławionego katalizatora, znanego koncernu Holden (HSV), trafia się inne niedociągnięcie, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. DPF-y chodzą w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Namierz warsztat, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Łyszkowicach, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Lista cen odnawiania katalizatorów marki Holden (HSV) dla Łyszkowic umieszczono w dolnej części strony, trzeba znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Łyszkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Łyszkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Łyszkowicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Łyszkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Łyszkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Łyszkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Łyszkowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Łyszkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Łyszkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Łyszkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łyszkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Łyszkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łyszkowice Kościelna LSW01A 51.985310/19.910601 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer