Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Małogoszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Małogoszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Małogoszcz wyróżnia się z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się naprawą filtrów DPF do aut z symbolem Holden (HSV). Filtry cząstek stałych działają w niewiarygodnie brudnych warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości urządzenia. Diesle spod znaku Holden (HSV) szczycą się bardzo dobrymi rozwiązaniami w sferze ograniczenia zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Niemało samochodów w Małogoszczu to auta z silnikiem CiTD mające wbudowany filtr i katalizator, który potrzebuje czyszczenia. By unikać komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Holden (HSV), potrzeba okazjonalnie przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Małogoszcza. Standardowo przyczyną usterki filtra cząstek stałych, korporacji Holden (HSV), staje się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Małogoszczem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą FAP do pojazdów Holden (HSV). Osiągnięcie górnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra DPF. Ponieważ Holden (HSV), tak jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych filtrów DPF polecamy w Małogoszczu wziąć pod skrzydła filtr FAP. Tabela z cenami regenerowania filtrów FAP z samochodów Holden (HSV) dla Małogoszcza widnieje na dole, należy wyszukać tam, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Małogoszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Małogoszczu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Małogoszczu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Małogoszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Małogoszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Małogoszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Małogoszczu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Małogoszczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Małogoszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Małogoszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Małogoszczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Małogoszczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Małogoszcz Suwałki 11 Listopada MAO01A 50.807701/20.269609 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer