Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Małomice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Małomicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Małomicach istnieje opcja mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Holden (HSV) z przyczyny działalności laboratorium z Małomic. Najczęściej sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, z logo Holden (HSV), bywa inne niedociągnięcie, dla przykładu: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Osiągnięcie pułapów emisji spalin, dozwolonych przez EURO 5, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności podczas prowadzenia diesla Holden (HSV), wypada od czasu do czasu przeczyścić katalizator, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Małomic. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV) mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi technologiami w zagadnieniu zredukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Częstą wadą, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV), zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, przez co następuje utrata osiągów urządzenia. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Małomicach celującego w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, a także jest pracochłonne. Odnajdź swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Małomicach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Zrewaloryzowanie niezawodności składowych filtrów DPF w Małomicach dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest łatwe, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Małomic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Małomicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Małomicach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Małomicach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Małomicach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Małomicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Małomicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Małomicach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Małomicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Małomicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Małomicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Małomicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Małomicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Małomice Małynicza MMC01N 51.554039/15.445440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer