Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Małówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Małówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Małówka cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów do pojazdów osobowych znanej firmy Holden (HSV). Filtry DPF FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy firmę pod Małówką. Zdobycie limitów produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora. Duża część samochodów w Małówce to auta z silnikiem TDDI posiadające zamontowany filtr i katalizator, który dopomina się regeneracji. By ustrzec się od problemów podczas prowadzenia diesla Holden (HSV), potrzeba niekiedy przedmuchać katalizator SCR, jest to udostępnione w laboratorium pod Małówki. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Małówką odszukać można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów do aut Holden (HSV). Filtry DPF FAP chodzą w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, to jest za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Samochody spod skrzydeł Holden (HSV) cieszą się wybitnymi technologiami w sprawie ograniczenia emisji gazów wydechowych. Odzyskanie kondycji części filtrów cząstek stałych w Małówce dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest bezproblemowe, bowiem regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Małówki. Tabela cennika regeneracji filtrów DPF/FAP dedykowanych do Holden (HSV) dla Małówki widnieje w poniższej sekcji, istnieje możliwość by znaleźć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Małówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Małówce 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Małówce 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Małówce 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Małówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Małówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Małówce 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Małówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Małówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Małówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Małówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Małówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Małówka Małówka 4C NBC01F 49.861431/21.902470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer