Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Margonin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Margoninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR robi się standardem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, choć urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie DPF u mechanika pod Margoninem. Margonin należy do ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Margonina, czemu firma Holden (HSV) stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Cały szereg aut w Margoninie to auta z silnikiem CDI mające zainstalowany filtr FAP, który wymaga oczyszczania. DPF-y operują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. By ustrzec się od utrudnień w użytkowaniu auta Holden (HSV), przydaje się okazjonalnie przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w laboratorium pod Margonina. Katalizatory SCR złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory SCR wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem usługi z Margonina. Klasyczną niedoskonałością, na jaką narażone są auta znanego koncernu Holden (HSV), zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator SCR. Odzyskanie maksymalnych pułapów emisji cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin, koniecznie wymaga przygotowanego filtra DPF/FAP. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy w Margoninie wziąć pod skrzydła DPF. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Margoninie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Margoninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Margoninie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Margoninie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Margoninie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Margoninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Margoninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Margoninie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Margoninie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Margoninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Margoninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Margoninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Margoninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Margonin Nowe Miasto Tadeusza Kościuszki MNN01N 52.975891/17.110840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer