Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Męcina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Męcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Męcinie istnieje sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z powodu bytności warsztatu z Męciny. Słynnej korporacji Holden (HSV) niemożliwe byłoby uzyskanie niezbędnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów FAP. Męcina jest jednym z centrów, które biją na alarm w związku, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Męciny, czemu słynny koncern Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Holden (HSV) to diesle, jakie cieszą się renomą na całym świecie, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Męciną zlokalizować można pracownie, zajmujące się regeneracją DPF do aut Holden (HSV). Aby unikać utrudnień z eksploatacją samochodu Holden (HSV), należy niekiedy przedmuchać katalizator, jest to dostępne w laboratorium pod Męciny. Sporo samochodów w Męcinie to auta z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który wymaga odnawiania elementów. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Męcinie wyspecjalizowanego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, i jest długotrwałe. Odtworzenie efektywności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Męcinie dla samochodów marki Holden (HSV) jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Męciny. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP czy regeneracja katalizatorów dla pojazdów Holden (HSV), wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy w pracowni warsztatu w Męcinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Męcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Męcinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Męcinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Męcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Męcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Męcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Męcinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Męcinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Męcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Męcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer