Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Międzyrzec Podlaski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Międzyrzec Podlaski wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Holden (HSV). Wyszukanie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Międzyrzecu Podlaskim wyspecjalizowanego w autach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Znanej korporacji Holden (HSV) nie powiodło się wytworzenie koniecznych do spełnienia górnych limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Sporo samochodów w Międzyrzecu Podlaskim to auta z silnikiem D-4D wyposażone w filtr FAP, który potrzebuje naprawy. Zwykle przyczyną usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, wytwórcy Holden (HSV), jest inne niedociągnięcie, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Odzyskanie górnych osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. FAP-y stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Międzyrzeca Podlaskiego. Aby unikać kłopotów podczas prowadzenia diesla Holden (HSV), należy niekiedy przepalać filtr DPF FAP, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Międzyrzeca Podlaskiego. Odzyskanie kondycji właściwości filtrów DPF w Międzyrzecu Podlaskim dla aut Holden (HSV) jest możliwe, bo technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Międzyrzeca Podlaskiego. Dlatego że Holden (HSV), podobnie jak inne samochody koniecznie wymaga do sprawnego działania sprawnych katalizatorów dlatego też polecamy, żeby w Międzyrzecu Podlaskim wziąć pod skrzydła DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzyrzecu Podlaskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Międzyrzecu Podlaskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzyrzec Podlaski Zarowie Nadbrzeżna MDZ02N 51.982441/22.785450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer