Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Miejska Górka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Miejskiej Górce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miejskiej Górce wystąpiła szansa mycia filtrów FAP do aut osobowych Holden (HSV) z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Miejskiej Górki. Cały szereg samochodów osobowych w Miejskiej Górce to auta z silnikiem na ropę posiadające katalizator samochodowy, który potrzebuje odnawiania elementów. Odnalezienie adekwatnego mechanika w Miejskiej Górce wyspecjalizowanego w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest pracochłonne. DPF-y zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Miejskiej Górki. Znanej firmie Holden (HSV) nie powiodłoby się wyprodukowanie oczekiwanych maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Samochody marki Holden (HSV) mogą się poszczycić świetnymi sposobami w temacie redukowania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Typową bolączką, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV), zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF. Uzyskanie maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, wymaga funkcjonującego FAP-a. Cennik usług czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Holden (HSV) dla Miejskiej Górki umieściliśmy poniżej tego tekstu, należy wyszukać w tym cenniku, ceny za usługi czyszczenia katalizatorów. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych i płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów marki Holden (HSV), odszukać można w panelu bocznym, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Miejskiej Górce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Miejskiej Górce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Miejskiej Górce 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Miejskiej Górce 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Miejskiej Górce 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Miejskiej Górce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Miejskiej Górce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Miejskiej Górce 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Miejskiej Górce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Miejskiej Górce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Miejskiej Górce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miejskiej Górce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Miejskiej Górce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miejska Górka Tęczowa MID353 51.654369/16.954161 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer