Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Mielno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Mielnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mielno chlubi się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych znanej marki Holden (HSV). Najczęściej w przypadku źródłem zapchanego FAP-a, znanej marki Holden (HSV), staje się inna usterka, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie powiodło się osiągnięcie wymaganych górnych osiągów poziomu produkcji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów DPF. Standardową bolączką, z jaką biedzą się auta z logo Holden (HSV), w szczególności, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Wyszukanie adekwatnego zakładu w Mielnie przodującego w autach Holden (HSV) może być niełatwe, oraz jest czasochłonne. Ażeby uchronić się od kłopotów z pracą diesla Holden (HSV), należy co pewien czas przepalać filtr DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Mielna. Cały szereg pojazdów w Mielnie to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który dopomina się naprawy. Katalizatory samochodowe złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym firmę pod Mielnem. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Mielnie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP albo regeneracja DPF dla pojazdów marki Holden (HSV), odszukać można w panelu po prawej, albo w warsztacie samochodowym w Mielnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Mielnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Mielnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Mielnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Mielnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Mielnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Mielnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Mielnie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Mielnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Mielnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Mielnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mielnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Mielnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mielno Osiedle Lechitów Wojska Polskiego MLN01A 54.260689/16.054819 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer