Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Mieścisko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Mieścisku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mieścisku pojawiła się możliwość regeneracji filtrów DPF/FAP do pojazdów Holden (HSV) dzięki pracy laboratorium z Mieściska. Ażeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z użytkowaniem samochodu Holden (HSV), trzeba okresowo przepalać filtr FAP, usługa jest dostępna w laboratorium pod Mieściska. Odszukanie właściwego warsztatu samochodowego w Mieścisku przodującego w autach osobowych Holden (HSV) może być trudne, a także jest pracochłonne. Oprócz rozrywek dla turystów w Mieścisku znaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem FAP do aut Holden (HSV). Znanej firmie Holden (HSV) nie powiodłoby się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wyników ilości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów DPF. Mieścisko należy do ośrodków, które dotyka problem w związku, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Holden (HSV) stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Osiągnięcie górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 4, potrzebuje sprawnie pracującego FAP-a. Filtry DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy współpracę z Mieściskiem. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP jak również regeneracja DPF dla aut Holden (HSV), można odszukać na naszej stronie internetowej, jak również w warsztatowym laboratorium w Mieścisku. Odzyskiwanie kondycji części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Mieścisku dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Mieściska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Mieścisku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Mieścisku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Mieścisku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Mieścisku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Mieścisku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Mieścisku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Mieścisku 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Mieścisku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Mieścisku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Mieścisku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mieścisku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Mieścisku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mieścisko Słoneczna MSK01N 52.743809/17.320810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer