Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Modlniczka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Modlniczce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Modlniczka cieszy się sławą z powodu warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów samochodowych do aut wytwórcy Holden (HSV). Katalizatory SCR utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Modlniczce. By uchronić się przed dużą ilością przykrości podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), trzeba co jakiś czas przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to możliwe u mechanika pod Modlniczce. Zazwyczaj bolączką, z którą biedzą się samochody z logo Holden (HSV), szczególnie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Katalizatory samochodowe działają w bardzo obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów części. Wyszukanie kompetentnego zakładu w Modlniczce specjalizującego się w samochodach Holden (HSV) może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Modlniczka jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się renomą na całym świecie, jednakże borykają się z kwestią z filtrami DPF. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF lub regeneracja DPF FAP dla aut Holden (HSV), odnaleźć można na stronie, lub w laboratorium w Modlniczce. Lista cenowa mycia katalizatorów samochodowych z samochodów Holden (HSV) dla Modlniczce znajduje się pod zdjęciem, trzeba zweryfikować w tym cenniku, ceny za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Modlniczce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Modlniczce 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Modlniczce 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Modlniczce 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Modlniczce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Modlniczce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Modlniczce 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Modlniczce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Modlniczce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Modlniczce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Modlniczce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Modlniczce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Modlniczka Trzcie Handlowców MDL01MP 50.106098/19.843140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer