Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Mońki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Mońkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Mońkach pojawiła się możliwość regenerowania katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) dzięki obecności laboratorium z Moniek. Producentowi Holden (HSV) nie powiodło się wytwarzanie potrzebnych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Zazwyczaj słabością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV), zwykle, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF. Katalizatory zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat z Moniek. Mońki jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Moniek, czemu słynny koncern Holden (HSV) stara się, zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Pojazdy z logo Holden (HSV) odznaczają się wyjątkowymi patentami w zakresie redukcji ilości emitowanych zanieczyszczeń. Filtry DPF FAP działają w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, przez co dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Nieraz sprawcą uszkodzenia DPF-a, spod znaku Holden (HSV), trafia się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: nieszczelne turbo. Zlokalizuj mechanika, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Mońkach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Usługi takie jak naprawa FAP i płukanie DPF dla samochodów Holden (HSV), można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, i w warsztatowym laboratorium w Mońkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Mońkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Mońkach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Mońkach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Mońkach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Mońkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Mońkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Mońkach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Mońkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Mońkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Mońkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mońkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Mońkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mońki Mońki-Wieś Aleja Wojska Polskiego MON01F 53.404072/22.811449 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer