Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Muszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Muszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, jednak urządzenie to psuje się, czemu podołać może czyszczenie DPF w warsztatowym laboratorium pod Muszyną. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w eksploatacji auta Holden (HSV), trzeba czasami czyścić katalizator SCR, usługa jest świadczona u mechanika pod Muszyny. Sporo pojazdów w Muszynie to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do płukania. Często bolączką, na jaką narażone są osobówki wytwórcy Holden (HSV), zwykle, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr FAP. Prócz rozrywek dla turystów pod Muszyną odszukać można warsztaty, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut Holden (HSV). Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są słynne w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zdobycie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 4, wymaga sprawnie pracującego filtra FAP. Nieraz sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych, marki Holden (HSV), bywa inny mankament, jeden z nich to: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR czy płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów producenta Holden (HSV), odnaleźć można na stronie, czy u mechanika w Muszynie. Dlatego że Holden (HSV), niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy w Muszynie wziąć pod skrzydła filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Muszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Muszynie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Muszynie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Muszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Muszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Muszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Muszynie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Muszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Muszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Muszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer